bloodborne-ps4mala

18.minutové video z hororového Bloodborne pro PS4

Úno 2, 2015
6388 přečtení

Exklusivní hororový titul Bloodborne, který vyjde již 25. března 2015 pouze pro PS4 vypadá podle 18.minutového videa opravdu skvěle nemyslíte? IGN se vydalo do Japonska za společností Sony aby si tam zkusilo zahrát  zatím pouze očekávaný titul Bloodborne. Bloodborne je hra na motivy hororu a podle všeho se zatím tváří jako něco co zde zatím ještě nebylo a osobně si myslíme, že i titul Dark Souls II, který patřím k opravdu strašidelným hrám se pořádně zapotí.

 

Video zachycuje téměř plných 18 minut nepřerušovaného hraní, ačkoliv je hra stále ve vývoji jak si můžete všimnout na pár scénách z trochu starší verze hry. Vývojáři slibují bližší odhalení hry, ke kterému bude docházet postupem měsíce února, kdy se můžeme těšit na mnoho nepřátel, ještě více šíleného a strašidelného prostředí a mnoho dalšího. Hra disponuje Gotickou architekturou a ztvárnění města Yharnam tak dostává nový smysl, kdy zapomenete na veškeré teplo a světlo z reálného života a dostanete se do temných a nebezpečných ulic města. Město Yharnam je poseto hnijícími mrtvolami, rakvemi či vším možným a Vám tak začne běhat mráz po zádech. Vždyť není přeci nic strašidelnějšího než temná a smrdutá ulička ve které číhá cosi strašného. Budete mít dost odvahy na dohrání hororového Bloodborne? Nástupce hry Demon’s Souls, kterou známe z roku 2010. Připravte se, Bloodborne se nekompromisně blíží a Hidetaka Miyazaki ze studia From Software řekl, že ve hře chtěl navodit proslulou hororovou akci z lokace „Tower of Latria“ z předchůdce Demon’s Souls.

Bloodborne si již můžete začít předobjednávat a to na Xzone.cz kde najdete i Collectors Edition a konzoli PS4 na motivy hry.

Ohodnoťte tento článek
Hodnocení uživatelů: 0.0 (0 hlasů)
Posílám