The_Witcher_3_Wild_Hunt_A_pleasure_house_in_Novigrad

Zaklínač 3 a sex mají něco společného

Úno 1, 2015
10343 přečtení

the-witcher-3-wild-hunt-they-call-this-civilization-i-feel-safer-in-the-woodsmalaZaklínač 3 Divoký Hon neboli The Witcher 3 Wild Hunt v sobě skloubí dokonalý příběh, tak i sexuální scény. Toto téma však zůstalo při odhalení Zaklínače nepovšimnuto, ale naštěstí se vždy najde někdo, kdo se nebojí zeptat opravdu na cokoliv. Tím vyvoleným byl britský list (informativní web) The Guardian, který se nebál dotázat se vývojáře na sexuální scény v Zaklínači 3, které nás doprovázeli i v prvním a druhém díle kde jim nebyla věnovaná až taková pozornost, ale velmi nás všechny jistě příjemně potěšili. Zaklínač 3 se čím dál více začíná jevit jako vskutku mistrovské dílo, no řekněte sami.

Zaklínač 3 a sexPro scény se sexuální tématikou zde bylo použito 16 hodin živého natáčení, kdy pro potřebu reálně vypadajících scén, vývojáři navlékli herce do tzv. mo-cap obleků a ti pak v posteli …. Ne nebojte, pouze do sebe „bušili“ nebo možná ne? Ve hře se samozřejmě tolik hodin sexu neobjeví, pouze zde na ně bude kladen větší důraz pro věrohodnější a srozumitelnější příběh hry, který je pro Zaklínače typický a velmi důležitý. Sexuálními scénami chtějí vývojáři přiblížit hráčům vztahy mezi jednotlivými postavami, aby lépe pochopili jejich ochranářské důvody.

ssa2Na internetu se již hojně začíná diskutovat o tom, proč a jak to, že je ve hře sex. Tím nám nastává otázka. Proč všem vadí sex, ale vraždy, brutální mlácení, krev, mučení, krádeže atd… ne? Tato otázka snad nikdy nebude zodpovězena. Nám konkrétně lehké postelové scény v novém Zaklínači 3 absolutně nevadí a velmi se na něj a celý příběh hry těšíme. Dokonce i naše redaktorka Martina z magazínu pro ženy, která se podílí na recenzích her říká, že na Zaklínače 3 se těší a to se vším všudy. Jak jste na tom vy? Vadí nebo nevadí?

Zaklínač 3 Divoký Hon vychází již 19. května 2015 a to na PC, PS4 a Xbox ONE. Zaklínače si již můžete předobjednávat a to na Xzone.cz

Ohodnoťte tento článek
Hodnocení uživatelů: 5.0 (1 hlasů)
Posílám